Kaliteli, sağlıklı bir tablot hizmeti için yanınızdayız.

Webmarjinal İnternet Hizmetleri

Kurumsal

  • Recep Ağdaş GY Gülüm Yemek hizmet sektöründe faaliyet göstermek amacıyla 2000 yılında kurulmuştur. Hedefi; kurum, kuruluşlar ve bireylerin ihtiyaçlarını yenilikçi bir anlayışla, farklı bakış açıları getirerek karşılayabilmektir: Günümüz kurumsal firmaların; artan yiyecek, içecek ve servis talebine cevap vermek amacıyla yola çıkan Recep Ağdaş GY Gülüm Yemek bu noktada firmaların yemek tedarikçisi olmaktan öte bir çözüm ortağı olma yolunda ilerlemekteyiz.
  • Vizyonumuz: Bizden yemek yiyen müşterilerin, vicdanı ve inancı gereği, sağlık ve hijyen endişesi olmadan huzurlu ve güvenli bir yemek yediğini hissettirmektir.Yemek insanın en doğal ihtiyaç unsurudur. Helal olmayan bir unsur Recep Ağdaş GY Gülüm Yemekde olmayacaktır.
  • Misyonumuz:

    Mükemmel hizmet ve ürün kalitesiyle müşterilerimizin memnuniyetini amaçlayan; akılcı, bilimsel ve objektif yöntemlerle sistemimizi sürekli geliştiren; kaliteyi en ekonomik ve hızlı şekilde temin eden; uzman kadrosu ve tüm gereksinimlere en üst düzeyde yanıt veren alt yapısıyla üyelerine destek veren ve onlara en uygun hizmeti sunan; müşterilerine hak ettikleri kaliteyi sağlayan bir Çözüm Ortağı olmaktır.